TENTO WEB JE POUZE TESTOVACÍ - ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY NEBUDOU EXPEDOVÁNY!!!

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2 000 Kč
Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po až Pá: 8:00 − 16:00)
  • Skladem
  • 18+

Aging Room Quattro Nicaragua Maestro

Prodej pouze zákazníkům starších 18ti let!
Aging Room Quattro Nicaragua Maestro - 1 ks
230 Kč
Havlíčkův Brod (E-shop) Skladem Do vyprodání zásob
Brno Skladem Do vyprodání zásob
Box 20ks
4 400 Kč
220 Kč/ks
Havlíčkův Brod (E-shop) Skladem Do vyprodání zásob
Brno Skladem Do vyprodání zásob
Aj Fernandez

Popis

Doutník Aging Room Quattro Nicaragua Maestro nabízí neskutečně bohatou chuť s tóny mléčné čokolády, kávy a červené papriky. Dále paprika ustupuje a do popředí vstupuje chuť čokolády se zemitými tóny. Ke konci doutníku se přihlásí chuť sladkého cedru a trochu pepře. Všechny chutě jsou v harmonické rovnováze a kouření tohoto nikaragujského pura(použitý tabák je pouze z tabáků pěstovaných v Nikaragui) je opravdový zážite. Hutný dým samozřejmostí.

Získaná ocenění a hodnocení:
Aging Room Quattro Nicaragua Maestro je doutníkem roku 2019 dle magazínu Cigar Aficionado. Tedy 1.místo TOP 25 cigar of 2019 získal 96 bodů ze 100.

Použitý tabák má původ v Nikaragui, ale typy tabáku jsou utajeny.
Krycí list: Nikaragua
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua

Vlastnosti produktu

  • Kód produktu: #4797
  • Výrobce: Aj Fernandez Tabacalera A.J. Fernandez, S.A Estacion de services uno, salida norte carretera a miraflor Esteli, Nicaragua
  • Délka: 15,2 cm
  • Prstýnek: ℹ️ 52
  • Průměr: 2,06 cm
  • Orientační doba kouření: 60 až 75 minut
  • Velikost/tvar doutníku: Torpedo
  • Výraznost tabáku: ℹ️ 4

Hodnocení a recenze

4,4
Hodnotilo 7 zákazníků
Ověřený zákazník (02.10.2021)
Za mňa ideálna chut, horenie, cena
Ověřený zákazník (07.07.2021)
Koupil jsem tento doutník na základě skvělého hodnocení.Přiznám se, že jsem spíš konzument, než znalec. Cigáro je silné chuti, ale pro mě spíš jednotvárné. První kousek hořel tak do 1/2, pak přestal a nešel zapálit. Druhý hořel dobře.Od začátku spíš ostrý a těžký, škrabal na patře...Během kouření se chuť příliš neměnila, spíš jsem dostal další a další dávku nikotinu. Celkově zklamání. Jak říkám, nejsem expert, ale příště ne.